Płatność i dostawa

Formy płatności

Sposoby dostawy

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE DOSTAWY:

 • Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych od momentu otrzymania płatności za zamówienie lub w przypadku przesyłki za pobraniem od otrzymania zamówienia.
 • Czas dostawy to na ogół 1-2 dni robocze od daty wysyłki. Wysyłki realizujemy w dni robocze od poniedziałku do czwartku.
 • Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 • Odbiór osobisty w naszej siedzibie jest możliwy w dni powszednie, w godzinach 8.00 – 16.00 – prosimy o informację z 1-dniowym wyprzedzeniem. W związku z przerwami pracowniczymi w godzinach 11.00 – 11.30 oraz 14.45 – 15.15 odbiór zamówień w tych godzinach wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania.

Dodatkowe informacje

Dane do przelewu

Nazwa odbiorcy:  Szkółka “Clematisy” M.K.J. Wędrowscy
Adres odbiorcy: 

ul. Sportowa 1a
83-211 Kolincz

Numer konta:  02 8342 0009 2012 4000 0229 0005
Tytuł przelewu:  Numer zamówienia

Uwaga!

Nie wysyłamy paczek w piątek z uwagi na dłuższy czas dostawy!

Koszt wysyłki

Koszt wysyłki naliczany jest za każdy rozpoczęty karton, w którym pakowane są rośliny. Liczba roślin w kartonie zależy od ich pojemności zgodnie z poniższym schematem 0,5 / 1, 2 i 4 litry (P9/C1, C2, C4)

Roślina 0,5 / 1l Roślina 2l Roślina 4l
24 szt. 15 szt. 2 szt.
 

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM / ONLINE:

23,00 ZŁ / KARTON

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM:

27,00 ZŁ / KARTON

WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 299,00 ZŁ!

Możliwe jest zestawienie kilku roślin 0,5 / 1L z 2L w tym samym kartonie. W tym przypadku sumaryczna liczba roślin w kartonie będzie zależała od ich pojemności – w przypadku pytań prosimy o kontakt: +48 885-955-705; +48 885-955-703

Do każdych 11 szt. wybranych przez Klienta + 1 roślina niespodzianka GRATIS! Należy ją doliczyć do pojemności kartonu.

Dodatkowe informacje dotyczące roślin

 1. Dokładamy wszelkich starań by materiał roślinny dostarczany naszym Klientom do nasadzeń był odpowiednio silny i zdrowy. Nasza Szkółka jest pod stałym nadzorem Inspektoratu Ochrony Roślin I Nasiennictwa.
 2. Sadzonki roślin mogą odbiegać wizualnie od zdjęcia w ofercie, ponieważ są to zdjęcia ilustrujące roślinę w pełnej wegetacji.
 3. Towar powinien być wysadzony w jak najszybszym możliwym terminie, w odpowiednich warunkach, zgodnie z dołączoną instrukcją.
 4. Pora roku, warunki pogodowe, warunki glebowe oraz sposób dbania o rośliny mają istotny wpływ na wygląd i stan roślin. W miesiącach jesiennych oraz zimowych rośliny zmieniają kolor liści, przebarwiają się,  bądź je tracą – jest to zjawisko naturalne i nie podlega reklamacji. Dotyczy to także kwiatów. Fakt, że na zdjęciu prezentowanym w ofercie roślina ma kwiaty nie oznacza, że w okresie jesienno-zimowym i wczesno-wiosennym dostarczona Klientowi sadzonka również będzie je posiadała. W tych porach roku rośliny są w okresie uśpienia. Jest to zjawisko naturalne.
 5. Jeżeli zaistnieją objawy chorobowe należy je zgłosić w ciągu 7 dni od otrzymania towaru.
 6. Jako Szkółka roślin co jakiś czas przycinamy rośliny w celu ich pielęgnacji i rozkrzewienia. Sadzonka przycięta jest nadal zdrowa i silna.
 7. Przed wystawieniem negatywnej opinii, bądź jakichkolwiek zastrzeżeń co do jakości nabytych roślin, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym zespołem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości oraz podzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Pakowanie roślin do transportu

 1. Wszystkie rośliny starannie zabezpieczamy na czas podróży, doniczka zabezpieczona jest woreczkiem foliowym, tak by torf się z niej nie wysypywał.

 2. Sadzonki pakowane są w specjalnie do tego celu wykonane kartony zbiorcze, o wymiarach dopasowanych do ilości zamówionych roślin. Zapewnia to w 100% bezpieczny transport.

 3. W przypadku uszkodzenia paczki prosimy o wypełnienie formularza szkody w obecności kuriera, bowiem nasze wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

 4. Sprzedający nie odpowiada za uszkodzenia roślin, które powstały w transporcie dokonywanym na zlecenie Klienta.